GOLD FINDER

cenkay_10

GOLD FINDER

Mesaj gönderen cenkay_10 » Cum Mar 29, 2019 21:01

Arkadaşlar merhaba,
Bir konuda fikrinize danışmak istiyorum. Uğur elektronik üretimi olan GOLD FINDER marka dedektör hakkında bilgisi olan varmı.
Uğur beyin tanıtım videolarını izledim.Ayrımlı bir cihaz. iyi gibi geldi bana. tabi benim alma şansım yok.arkadaşıma bahsettim.araştıralım dedi.
ne dersiniz. 5.500 tl diyorlar.

Kullanıcı avatarı
Melih

Re: GOLD FINDER

Mesaj gönderen Melih » Cmt Mar 30, 2019 09:40

Merhaba Cenkay,

Metal dedektörleri hakkında söylenecek fazla birşey yok. Sana kısaca söyleyebileceğim daha ucuz olan bir metal dedektör de aynı işi görebilir. Bu arada bir dedektörün metal ayrımı, mineral ayrımı (yok böyle birşey), boşluk tesbiti yapması ve başka şeyleri aynı anda yapması mümkün değildir, bu sadece göz boyamadır.
Metal dedektörü elektronik bir yapı olduğundan biraz da şans işi. Daha ucuz bir dedektör daha pahalı olan bir dedektöreden daha fazla iyi iş çıkartabilir. Onemli olan kullanmasını bilmek ve bol bol tecrübe edinmek. Birçok metal dedektörü kullanılması bilinmediğinden dolayı iş yapmaz olarak görülüyor. Halbuki birşeyleri bulacak olan kullanıcıdır, dedektör değil.

cenkay_10

Mesaj gönderen cenkay_10 » Prş Tem 30, 2020 17:15

PEKİ BANA İŞ YAPABİLECEK VE UCUZ FİYATLI DEDEKTÖR ÖNERİNİZİ İSTESEM HANGİ MAKİNAYI TAVSİYE EDERSİNİZ.

Kullanıcı avatarı
Treks34

Mesaj gönderen Treks34 » Prş Tem 30, 2020 19:20

cenkay bu konuda sana yardımcı olacak iki kişi var melih ve frdx
ALLAH KURAN İLE AKLIN YOLUNU AÇAR

Kullanıcı avatarı
KAYA02

Mesaj gönderen KAYA02 » Prş Tem 30, 2020 20:57

Cenkay_10 Aslında bana göre hicbir metal dedektörü kötü değil önemli olan onu nasıl kullanmayı bilmek,marka modelleri kullanmak deneme yanilma yoluyla daha iyi tecrübe edinmek herzaman iyidir.
Treks34 dediği gibi bu işlerde frdx ve melih tecrübeli kişilerdir sana yardımcı olabilirler.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir