Davet

Defineciyiz.org sitesine hosgeldiniz
N@RKoZ

Davet

Mesaj gönderen N@RKoZ » Çrş May 03, 2017 12:47

Merhabalar..
Yaklaşık 1 aydır siteyi takip ediyorum, şahsi görüşüm kullandığınız scirpt işe yaramaz, yani bu tarz siteler için uygun değil, siteye çok fazla uğrayanda yok..
Sİzi belki daha öncede bulunduğunuz platforma davet ediyorum.Bölünüp sürekli parçalanmak yerine defineyolu sitesinde birleşebiliriz.

Kullanıcı avatarı
KAYA02

Re: Davet

Mesaj gönderen KAYA02 » Çrş May 03, 2017 20:59

bizim için önemlı sitenin yapısı degil dostlugumuz seni zorla getiren de yok herkes ne yapmak isterse onu yapar..

Kullanıcı avatarı
Treks34

Mesaj gönderen Treks34 » Çrş May 03, 2017 21:08

Sayın Narkoz

Bu şite eski Defineciyiz.com dur. Malesef o dönem Admin olan zatı muhterem domain i kaçırdığı için eskisine yakın olsun diye bunu aldık.
Bu sitenin bir yerde bir başka site ile birleşmesi yada ayrışması hiç olmadı. Defineciyiz.com kurulduğundan neredeyse sizin adını zikrettiğiniz site dahil bir coğu henüz internette bulunmuyordu.
Sahsım adına başka sitelerde kaydım hiç olmadı. Treks34 den başka nick im de yok.
Anladığım kadarı ile teknik olarak bilginiz bizden ileri olsa gerek "scirpt" ile açıklamanız bunu gösteriyor.Belkide haklısınız. Bunun ölçüsünü koyma yetimiz maalesef yok.Uyarınız içinde ayrıca teşekkür ederiz.
Bizim evveliyatımız olduğu için neredeyse şu anda kayıt olan arkadaşlarımız zaten birbirimiz yüz yüze tanıyoruz.Bu yüzden az olmamızın çok da önemi yok. Daha önceki sitemizde 12.bin civarında kayıt olduğunu hatırlıyorum. 2000 li yılın başlarında definecilerin yeni bir iletişim le ( internetle) tanışmasıyla önce basitçe başlayan(Kırmızı Site) bu yol daha sonra pik seviyeye ulaştı.Sanırım hali hazırda facebook da hızla devam ediyor.Biz eski kafalı olduğumuz için o dönemlerde de kullandığımız üzere hala canlı sohbet odası kullanıp devam ediyoruz.Hala diğer bu tarz sitelerde canlı sohbet odaları maalesef yok.

2.jpg

Davetiniz içinde ayrıca Teşekkür ederiz. Eski iseniz bizi de hatırlayacağınız umuyorum. Yine de size anımsatıcı olması açısından eski bir anımızı sizinle paylaşıyorum.bu sitenin kayıtlı bir üyesi olarak her zaman katılımlarınızı bekleriz.

site.jpg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
ALLAH KURAN İLE AKLIN YOLUNU AÇAR

Kullanıcı avatarı
Admin

Mesaj gönderen Admin » Çrş May 03, 2017 22:04

Sevgili N@RKoZ,

Onemli olan dis guzellik degil ic guzelligidir. Bunu gorup anlayabilmen icin sohbet odasina biz seni davet edelim.
Madem 1 aydir takip ediyorsun insan bi zahmet sohbete gelir de tanis olur. Bekleriz... Cayimiz kahvemiz dostlarimiz her daim vardir.

Selametle...

N@RKoZ

Mesaj gönderen N@RKoZ » Prş May 04, 2017 09:40

Site ve kuruluşundaki arkadaşları az-çok duyduğum için, ayrıca site ismini de özellikle bildiğim için üye olmuştum.

Ben çok yeniyim daha bu işlere, amacım ayrılıp parçalanmaktanda birleşip güçlenmek. Bahsettiğim sitenin adminiyim.
Canlı sohbet vs gibi şeyler gereksiz detaylar, her forumda ayarlanabilir..

Benim ki dostane bir davetti, zorla getirecek halim yok ancak yinede size şu teklifi yapabilirim..
Ücretli bir script yada portal kullanmak istemiyorsanız SMF öneririm, kurulumu çok basittir kendiniz kurabilirsiniz, hatta isterseniz kurulumunda da destek olurum.SEO ve google indexlemesi açısından bu scriptle çok yol alamazsınız malesef.

Defineailesi.com - definedelisi.com - defineburada.com- defineyolu.com - gizlibilgiler.org ve hirateknoloji.com
benim aktif olarak yönettiğim siteler.
Amacım site tanıtımından ziyade öncelikle bilgi paylaşım vs olacaksa birleşmek, yok biz mutluyuz derseniz dostane bir tavsiye olarak smf'ye geçmenizi tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
Admin

Mesaj gönderen Admin » Prş May 04, 2017 16:26

Degerli N@RKoZ;

Onerilerin icin tesekkurler. Sitedeki arkadaslar sadece burayla sinirli kisiler degil. Belki %90 i farkli bolgelerde yasasa da cogu en az bir kez yuz yuze gelmis ve tanis olmus kisilerdir. Bu kisiler icin yok script yok ara ara yuz yok birlesme vb. gibi hususlar zerre onem tasimaz. Nasil ki bir aileyi bolmek cok zor buradaki insanlari da bolmek ayristirmak o derece zordur. Klasik bir soylem ama coktaan aile olmuslardir.

Gelene kapimiz her daim sonuna kadar aciktir tabiiki saygi sevgi ve adap kurallari cercevesinde.

Selametle...

Kullanıcı avatarı
KAYA02

Mesaj gönderen KAYA02 » Prş May 04, 2017 18:16

N@RKoZ ;
bizimkisi böyle birşeydir işte..
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir